Ayetel Kursi Kelime-i Tevhid Kanvas Tablo Mavi 100x100 cm

Orijinal Sertifikalı
Schneller Versand
Sicherer Einkauf
Ayet El Kursi ve Kelime-i Tevhid el yazması altın varak işlemeli İslami hat kanvas tablo evine huzurlu bir atmosfer aşılamak isteyen herkes için enfes bir İslami sanat eseri olacaktır. Sakinleştirici maviliklerin içinde dinlenen bu İslami hat sanatı, olağanüstü bir sevgi duvarı oluşturmak için görkemli bir arka plan ve detaylı bir İslami hat sanatıyla güçlendirilmiştir. Ayat El Kursi, Kuran'dan Allah'ın ilahi varlığını ve lütfunu hatırlatan güçlü bir ayettir. Bu Arapça metin, 'Allah Birdir' der Kelime Tevhid'in Arapça çevirisini çevreleyen Kuran ayetinin bir temsilini içerirken gerçekten muhteşem bir sanat eseri yaratır. Her harfin net olarak görünüyor olması sergilendiği her alanda onu güzel gösterecek mükemmel bir tasarım sağlar. Bu dinamik eser, evinizde pozitiflik ve genel bir sakinlik duygusu uyandırmak için mükemmeldir. Oturma odanıza ya da koridor veya salon duvarına asın, bu büyüleyici parça odanızı huzurla dolduracak ve etkileyici bir atmosfer yaratmanıza yardımcı olacaktır. Renklerin ve yatıştırıcı tasarımın birleşimi herkesin beğeneceği zarif bir atmosfer sunuyor. 
  • Amin
  • Kaliteli tuval üzerine akrilik ve altın varak
  • 100 x 100 santimetre
  • Doğal ışık, aydınlatma koşulları ve görüntüleme cihazlarındaki farklılıklar nedeniyle asıl renkler görsellerden farklı olabilir. Renklerin doğruluğu konusunda endişeniz olursa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
TeknikHat Kaligrafi Sanatı
SanatçıAmin / Hat Sanatçısı
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 16:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı!

Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.

Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur.
Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Wird geladen...