Ayetel Kürsi Eski Arapça Hat Mavi Duvar Dekoru 70x100 cm

Orijinal Sertifikalı
Schneller Versand
Sicherer Einkauf
El yapımı kağıt üzerine eski Arapça el yazması Ayatul Kürsi hat eseri, Kuran'ın en güçlü surelerinden birini şık bir tasarımla birleştiriyor ve evinizi bu güzel İslami duvar sanatı ile süslüyor. Bu çarpıcı Ayetel Kürsi tablosu ruhunuzu yükseltecek ruhani, sakinleştirici bir his sağlayarak evinizdeki her odaya güzel bir katkı sağlayacaktır. “Kuran'ın Tahtı” olarak yorumlanan Ayetel Kürsi hat sanatı, çarpıcı mesajını veriyor. Ayet El Kürsi İslami hat eseri sadece estetik açıdan hoş değil, aynı zamanda herhangi bir Müslüman için ideal bir ev dekorudur. Tanrı'nın varlığının ve merhametinin bir hatırlatıcısı olarak hizmet eder ve güçlü sözleri, onları okuyan herkese yol gösterebilir. Ayetel Kürsi'nin mesajı, sıkıntı ve umutsuzluk zamanlarında paha biçilmez olduğunu kanıtlayan inançi umut ve güvenden bahseder. Ayatul Kürsi Kuran duvar sanatı, her odaya huzur, uyum ve memnuniyet getirecek mükemmel bir parçadır. Bu güzel ve anlamlı İslami duvar sanatı ile İslam'ın ruhani öğretilerine olan takdirinizi gösterin.
  • Selma Altıparmak
  • Doğal kağıt üzerine akrilik mürekkep
  • 100 x 70 santimetre
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
TeknikHat Kaligrafi Sanatı
SanatçıSelma Altıparmak / Hat Sanatçısı
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 16:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı!

Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.

Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur.
Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Wird geladen...