Nazar Ayeti Geometrik Desenli 3 Boyutlu Modern Hat Tablo 40x60 cm

The product is out of stock.
Original Certified
Free Global Shipping
Secure shopping
Tuval üzerine altın ve rose gold renkli varakla yazılmış 3 boyutlu Nazar Ayeti modern kanvas tablo, evinize özel bir zarafet getirecek bir sanat eseridir Geometrik desenleriyle sıradışı bir parça olan Nazar Ayeti 3 boyutlu tuval sanatı, evinize pozitif enerji getirmek için mükemmel bir sanat eseri seçimidir. Modern tarzdaki İslami kaligrafi ve negatif enerjiye karşı güçlü bir koruma sembolü içeren bu orijinal nazar nazar duvar sanatı ile Allah'ın ilahi korumasını ortaya çıkarın. Tuval üzerinde 3 boyutlu yanılsama yaratmak için bronz ve altın da dahil olmak üzere metalik renklerde işlenen çekici geometrik tuval sanatının zarif güzelliğini deneyimleyin. Bu eşsiz sanat eserinin zengin tonları ve detaylı tasarımı, her odaya zarafet ve ruhani bir dokunuş katacak. Nazarın anlamlı sembolizmi, dengeli bir atmosfer yaratırken ruhsal enerjiyi güçlendirdiğine ve negatif hisleri savuşturduğuna inanılır.
  • Amin
  • Kaliteli tuval üzerine akrilik ve altın varak
  • 40 x 60 santimetre
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Technique UsedCalligraphy Art
ArtistAmin / Caligrapher
Custom Art Production TimeFor Artworks Out of Stock Time To Complete is 5-10 Days
DELIVERY

If the day you order the product is at or before 18:00, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.

If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.

Free shipping on all orders!

After your order is delivered to the cargo, the tracking number will be shared with you.

The buyer is responsible for any customs and import duties that may apply to your overseas orders.
Delays at customs are out of our responsibility, thank you for your understanding.
Similar Products
How can we help you?
Loading...