Galata Kulesi Yağlı Boya Kanvas Tablo Remzi Taşkıran 50x70cm

The product is out of stock.
Original Certified
Free Global Shipping
Secure shopping
İstanbul Galata Kulesi manzaralı yağlı boya tablo, sizi zamanda geriye götürüp muhteşem mimarisiyle nefes kesen şehrin güzelliğine götürecek. Soyut görüntüsüyle İstanbul şehrinin en sevilen yapılarından olan Galata Kulesi'ne modern bir yorum getiren türünün tek örneği bu yağlı boya İstanbul tablosu, ev dekorunuza anlamlı bir çekicilik katmanın harika bir yoludur. Bu eserde kullanılan pastel tonlarındaki renklerin, eserin sergilendiği her duvarda sakinleştirici atmosfer yaratacak.

Remzi Taşkıran tarafından yapılan bu orijinal yağlı boya tablo, İstanbul'un tarihi merkezinin zarif bir temsilidir. Açık renkli pastel tonların kulanıldığı bu modern tuval eser, kesinlikle bir sohbet başlatıcı olarak, şehrin kültürüne saygı göstermenin harika bir yoludur. İster oturma odanızda, isterseniz mutfak duvarlarınızda ya da salonunuzda gururla sergilensin, odak noktası görkemli Galata Kulesi olan bu İstanbul tablosu, hiç şüphesiz her odayı sıcaklıkla dolduracak. Galata Kulesi İstanbul tablosuyla ev ve ofis dekoruna bir güzellik katın ve ona cesur bir ifade verin. Bu benzersiz ayrıntılara sahip İstanbul kanvas tablo, yaşam alanına çekicilik katmanın harika bir yoludur.
  • Remzi Taşkıran
  • Kaliteli tuval üzerine yağlı boya
  • 50 x 70 santimetre
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Technique UsedOil Painting
ArtistRemzi Taskiran / Oil Painting Artist
Dimensions50 x 70 cm (19.6 x 27.5 inches)
Custom Art Production TimeThis Artwork Is Sold Out
DELIVERY

If the day you order the product is at or before 18:00, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.

If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.

Free shipping on all orders!

After your order is delivered to the cargo, the tracking number will be shared with you.

The buyer is responsible for any customs and import duties that may apply to your overseas orders.
Delays at customs are out of our responsibility, thank you for your understanding.
Similar Products
How can we help you?
Loading...