Aya Sofya ve Sultanahmet Cami Kanvas Tablo 60x140 cm

The product is out of stock.
Original Certified
Free Global Shipping
Secure shopping
Tuval üzerine yağlı boya Aya Sofya ve Sultanahmet Cami kanvas tablosu, evinize özel bir şıklık getirecek bir sanat eseridir İstanbul manzarası tuval eseri, İstanbul'un büyüleyici camilerini güzel bir manzarada bir araya getiriyor. Görkemli Ayasofya ve Sultanahmet Camilerini içeren bu sanat eseri, bu ikonik anıtların inanılmaz bir manzarasını sunuyor. Bu mavi ve turuncu renkli etkileyici yağlı boya tablo, bir dekorasyon parçasından daha fazlasıdır ve adeta bu şanlı şehrin güzelliğine bir övgü niteliğindedir. Canlı mavi tonlar, İstanbul'daki Camilerin görkemli ihtişamını yansıtıyor ve tablodaki ince detaylar, bu güzel parçayı yaratan işçiliği anlatıyor. Bu kanvas Aya Sofya eseri, İstanbul'un özel bir bölümünü evinize getirmenin mükemmel bir yoludur. Sultanahmet Camii tuval sanatı, yüksek kaliteli tuval üzerine solmaya dayanıklı sanat boyalarıyla elde boyanmıştır. Bu duvar sanatını oturma odanızda, mutfağınızda veya ofisinizde gururla sergileyebilir veya İstanbul'u seven birine hediye olarak verebilirsiniz. Aya Sofya ve Sultanahmet Camii tuval sanatı, onu gören herkesi memnun edecektir. İstanbul tarihinin bu özel parçasını duvarlarınıza ekleyerek evinizi bugün eşsiz kılın. 
  • Safa
  • Kaliteli tuval üzerine yağlı boya
  • 60 x 140 santimetre
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Technique UsedOil Painting
Dimensions60 x 120 cm (23.6 x 47.2 inches)
Custom Art Production TimeFor Artworks Out of Stock Time To Complete is 30-40 Days
DELIVERY

If the day you order the product is at or before 18:00, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.

If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.

Free shipping on all orders!

After your order is delivered to the cargo, the tracking number will be shared with you.

The buyer is responsible for any customs and import duties that may apply to your overseas orders.
Delays at customs are out of our responsibility, thank you for your understanding.
Similar Products
How can we help you?
Loading...